قیمت آنلاین نفت،گاز،طلا و...
امکانات وب
وزارت نفت گام اول را برداشت ؛
۱۳۹۰/۸/۲۸

آزمون تبدیل وضعیت نیروهای پیمانکاری صنایع پتروشیمی برگزار شد
 
به‌منظور جذب 500 نفر نیروی پیمانکاری صنعت پتروشیمی، دیروز آزمون تبدیل وضعیت نیروهای پیمانکاری واجد شرایط در سه شهر تبریز، بوشهر و ماهشهر برگزار ‌شد.

به گزارش خبر نگار پانا نیوز، در آزمون روز گذشته، داوطلبان به سوالات عمومی همچون زبان انگلیسی، کامپیوتر و موضوعات عمومی پاسخ دادند تا در نهایت با 500 نفر قرارداد مدت معین امضا شود.

از مجموع 17 هزار نفر نیروی پیمانکاری صنعت پتروشیمی، حدود 3 هزار نفر واجد شرایط شرکت در آزمون بوده‌اند. در این رابطه از ویژگی‌های واجدین شرایط این آزمون می‌توان به داشتن مدرک فوق دیپلم و بالاتر، وجود سمت خالی سازمانی، پذیرش در آزمون و مصاحبه اشاره کرد که گرایش تحصیلی فرد در این آزمون دیده شده است.

با ابلاغ مصوبه دولت برای حذف شرکتهای پیمانکاری، وزارت‌خانه‌های مختلف اقدام به سامان‌دهی نیروهای خود کردند که این موضوع در وزارت نفت مشروط شد به برگزاری آزمون تبدیل وضعیت، به این منظور فرم‌هایی به شرکت‌های اصلی برای تعیین سمت‌های خالی و افرادی که شرایط حضور در آزمون را دارند، ارسال شد.

به این ترتیب برای تعیین تکلیف وضعیت نیروهای پیمانکاری چهار شرکت اصلی وزارت نفت، برگزاری آزمون در دستور کار قرار گرفت که نخستین آزمون مربوط به نیروهای پیمانکاری صنعت پتروشیمی است و به‌تدریج آزمون پیمانکاری در شرکت‌های نفت، گاز و پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی برگزار خواهد شد.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی نفت وانرژی

نويسنده : محمد بوشهری * تاريخ انتشار : یکشنبه ۲۹ آبان۱۳۹۰